Jak odróżnić zwykły sen od paraliżu sennego?

Lunatyk

Re: Jak odróżnić zwykły sen od paraliżu sennego?

Nieprzeczytany post autor: Lunatyk » 01 cze 2018, 20:09

Hmm Ja swój najgorszy koszmar z faza rem przeżyłem w nowo wynajętym mieszkaniu. Moja kobieta była mieszkała jeszcze u swoich rodziców. Tydzień przed wprowadzeniem każdego dnia po pracy robiłem ostatnie poprawki na ścianach, typu zaklejanie pęknięć, malowanie sypialni, wymiana baterii od prysznica. Byłem w tamtych dniach bardzo wyczerpany, sypiałem w tym mieszkaniu na podlodze. Któregoś dnia przed nocna zmianą chciałem przymknąć oko na kilka minut. Był wielki stres, narzeczona w ciąży, ostatnie dni przed porodem. Cóż, minęła godzina a ja nie mogłem zasnąć. W pewnym momencie otwieram oczy i zaczyna się dziać coś dziwnego. Patrzę na ścianę i słyszę pisk. Ukazuje mi się czarna zjawa, wkręciłem sobie ze to demon, krzyczałem chyba mama... Tzn. Chciałem ale nie mogłem. Wszystko to działo się w mojej głowie myslalem: "Panie Boże przepraszam ze sie odwróciłem od ciebie, bede się modlić, nawróce się!! Zacząłem zaciskać ręce i nagle obudziłem się, przerażony i spocony. 15 minut wracałem do siebie. Myślę że to co sobie wyobrażamy w czasie tej fazy to wszystko zalezy od nas. Ja bylem wierzącą osobą, wiara dawała mi kopa do życia. Gdy życie przestało mi sie układać to pewnym momencie zwątpiłem i pojawiły sie dręczące myśli, typu ze gdzie Bóg, czemu juz mi nie pomaga itd. MYŚLĘ ZE TO WSZYSTKO MOGŁO BYĆ TEŻ EFEKTEM choroby NERWICY LEKOWEJ KTÓRĄ STOPNIOWO ODKRYŁEM. TERAZ BIORĘ LEKI I NIE MAM TAKICH PROBLEMÓW ANI KOSZMAROW. Czy wy tez mieliście takie coś?

Asia

Nieprzeczytany post autor: Asia » 08 cze 2018, 22:31

Miał ktoś z was takie deja vu ze w pewnym momencie czuliście ze to co się dzieje w danym momencie już kiedyś się wydarzyło, że to mogło być w poprzednim wcieleniu?

ODPOWIEDZ