Piracetam powoduje bezsenność ale nie poprawia koncentracji i nie przyspiesza myślenia

Marcineek

Piracetam powoduje bezsenność ale nie poprawia koncentracji i nie przyspiesza myślenia

Nieprzeczytany post autor: Marcineek » 20 kwie 2019, 20:32

Jako jeden z wielu osób borykający się z problemami psychicznymi, u mnie jest to nerwica z zaburzeniami osobowości mam problem delikatnie mówiąc z myśleniem i koncentracją. Problem z nauką miałem już od wczesnych klas podstawówki. Problem ze skupieniem się, ciężkim myśleniem, najbardziej też z matematyką, ciężko było mi się domyślać pewnych rzeczy. Problemy te mam do dzis, z tym że teraz brakuje mi tego w pracy. Postanowiłem spróbować zastosować piracetam. Kupiłem z 5 opakowań 3x 1200mg o 2 x 800mg. Wydane ok. 300zl jak okazało się poszło w błoto. Stosowałem przez jakieś dwa miesiące. Próbowałem różnych dawek:

Dawkowanie mniej więcej takie:

1 miesiac*
Rano: 1200mg - Południe: 2000mg /
3200mg dziennie

2 miesiąc*
Rano: 2400mg - Południe 3200mg /
5600mg dziennie

*!!* W Południe ostatnią dawkę radzę wziąć nie później niż do godz. 14 gdyż piracetam powoduje bezsenność i jeżeli masz problem ze spaniem to cię wykończy *!!*

Efekty: Jednym z zauważalnych efektów to przy dużych dawkach w pierwszych dwóch godzinach po zażyciu odczuć można delikatny przypływ euforii i dziwne drżenia w ciele, po za tym co chwilę ma się wrażenie jakby ktoś mignął nam z boku, tzn. Jakby ktoś przeszedł. Zdarzało się też rozdrażnienie, niepokój i lęki, ból głowy, suchość w ustach, generalnie nie było jakoś lepiej a liczba zażywanych tabletek przerażała, biorąc pod uwagę że oprócz piracetamu biorę tez escitalopram , pregabaline i tritico xr. Po dwóch miesiącach brania uświadomiłem sobie że wcale nie czuje przypływu energii, motywacji czy koncentracji. Myślenie i pamięć była na tym samym poziomie co przed braniem piracetamu. Po za tym męczyłem się z bezsennością, na takiej zasadzie że byłem bardzo zmęczony a nie mogłem zasnąć.

Nie polecam nikomu tego leku, chyba że nie pamiętacie co było wczoraj i wam lekarz zalecił piracetam.

300zl mogłem zainwestować w basen albo coś innego przyjemnego co by mnie rozluźniło i może wpłynęło by to też na lepsze myślenie :)