Mój chłopak nie jest ze mną szczęśliwy, czy powinnam od niego odejść?

Małgorzata

Mój chłopak nie jest ze mną szczęśliwy, czy powinnam od niego odejść?

Nieprzeczytany post autor: Małgorzata » 31 paź 2018, 14:23

Nienawidzę siebie zrażam do siebie mężczyznę którego kocham i wiem że on kocha mnie. W czerwcu poznałam świetnego chłopaka od lipca jesteśmy razem (wiem bardzo szybko ale oboje potrzebowaliśmy drugiej osoby i wsparcia on jest bardzo wrażliwy a moje uwagi wpedzaja go w dziwny depresyjny stan) czuje że nie jest ze mną szczęśliwy i boli mnie to ale jak to okaże się prawda to odejdę nie chcę kogoś na siłę do siebie przywiązywać a jemu brakuje swobody mówi ze nie może być sobą przy mnie to straszne bo nie chcę być z kimś kto udaje kogoś kim nie jest. Wiem że był był trzech nieudanych związkach a potem kobiety go zostawialy i był jak wrak człowieka nie chcę żeby przeze mnie też tak było jego szczescie jest dla mnie wazniejsze od mojego nie wiem co będzie dalej on nie chcę mnie zostawić bo boi się samotności i myśli ze mnie zrani ale ja jestem silniejsza psychicznie i inaczej to zniose niż on a ja nie boje się że on zrobi sobie krzywde jeśli go porzuce nie chcę go zostawić bo mi zależy ale jak nie będzie innego wyjścia to zrobię to. Płacze i płacze już nie mam siły jestem potworem ?

Agunia

Nieprzeczytany post autor: Agunia » 19 kwie 2019, 18:23

Najlepiej będzie jak porozmawiasz z nim o tym, wyjaśnij mu na czym polegają twoje zmartwienia. Związek jest to jakieś zobowiązanie wobec drugiej osoby i On już wie o tym bo miał już 3 kobiety. Skoro zależy wam na sobie obojgu to chyba możecie o tym porozmawiać.

ODPOWIEDZ