Lek Trittico(trazodon) "CR & CX" 75-150mg

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Lek Trittico(trazodon) "CR & CX" 75-150mg

Re: Lek Trittico(trazodon) "CR & CX" 75-150mg

autor: Monisia92 » 28 mar 2020, 00:19

U mnie lek Trittico XR pomimo że na początku wydawało mi się że działa idealnie no bo pozwalał mi spokojnie spać i mogłam spokojnie go brać 2-4h przed snem i miałam jeszcze wieczór dla siebie bo nie powodował takiego nagłej senności jak xr, jednak po dłuższym czasie doszłam do wniosku że lek ten sprawia że moja potrzeba snu aby być w pełni wypoczętą i wyspaną wydłużył się z 7h do 9h i budząc się po 7h byłam czułam się strasznie zaspana i tak jeszcze przez 2-3h ziewałam i to było widać po twarzy. Nie wiem czy po prostu winą takiego działania nie było to że brałam razem trzy leki, paroksetyne, preagabaline i trittico xr. Aktualnie biorę tylko wenlafaksynę i trittico cr. Zdecydowanie jest lepiej i mimo że trittico czasami za szybko mnie usypia to sypiam po 7h i wstając rano, szybko bo po około 15-30 minutach jestem w pełni aktywna i nie odczuwam senności.

Re: Lek Trittico(trazodon) "CR & CX" 75-150mg

autor: Kumaty » 29 maja 2019, 22:58

Tittico XR występuje również w dawce 300mg. Mało ludzi wie jaka jest zasadnicza różnica między trittco cr a trittico xr. Otóż, Trittico XR nie powoduje takiego ścięcia do snu jak trittico cr ale za to uwalnia się jeszcze na drugi dzień a co za tym idzie w ciągu dnia lek na nas działa, można czuć się spokojniejszym bez lęków ale plusem jest to że nie powoduje senności w ciągu dnia.

Re: Lek Trittico(trazodon) "CR & CX" 75-150mg

autor: Piotr » 14 cze 2018, 14:30

Cześć Wam, Przez kilka miesięcy byłem na Trittico XR (150mg dziennie). W ciągu dnia czułem działanie uspokajające a po przebudzeniu odczuwałem senność ale to zanika po tygodniu lub dwóch, przypuszczam, że to zależy od każdego z osobna, jeśli ma się taki efekt, to można przyjmować dawkę na co najmniej od 8 do 10 godzin przed wstaniem z łóżka .

Re: Lek Trittico(trazodon) "CR & CX" 75-150mg

autor: Natii » 14 cze 2018, 06:38

Nigdy nie czuję się rano rześka i wyspana , dopóki nie wypiję filiżanki mocnej kawy. Trzeba mieć świadomość że biorąc leki które wpływają na nasz sen, może być nam trudniej się rozbudzić i naturalnie chce nam się więcej spać choc nasz organizm już przespał odpowiednia ilość godzin. Tak więc mi bardzo pomaga kawa, ale też można opłukać twarz zimna woda i tez szybciej się rozbudzimy. Wszystko zależy od nas samych :arrow: ;)
__________________

Na górę