Jakie są wczesne objawy? Początek Shizofrenii

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jakie są wczesne objawy? Początek Shizofrenii

Re: Jakie są wczesne objawy?

autor: Lilith » 14 sty 2018, 15:26

W moim przypadku było to poczucie odrębności od społeczeństwa. Miałam wrażenie, że nie pasuję, więc zaczęłam oddzielać się od reszty świata, odsuwać od pozostałych. Krótko mówiąc przestałam wychodzić z domu, po pewnym czasie nawet nie odzywałam się do przyjaciół. Przez parę tygodni ze spokojnej dziewczyny stałam się podejrzliwą buntowniczką, i wtedy nie widziałam w swoim zachowaniu niczego niestosownego. Byłam zafiksowana na punkcie
teorii spiskowych, więc dodatkowo byłam niemal stuprocentowo przekonana o tym, że moi najbliżsi są z nimi powiązani.
Mimo terapii i przyjmowania leków (choć zaprzestałam po około pół roku, bo tyłam i mnie usypiały) do dziś nie jestem stuprocentowo przekonana do dobrych intencji bliskich mi osób. Na początku choroby dużo płakałam, zamykałam się w swoim świecie i czytałam dziwne artykuły dotyczące Nowego Porządku Świata, przekazów podprogowych i mind control.

Jakie są wczesne objawy? Początek Shizofrenii

autor: Maurycy » 22 paź 2017, 11:07

Witam wszystkich, niedawno zdiagnozowano u mnie depresję kliniczną, zaburzenia lękowe i nadwrażliwość, mój lekarz zapisał mi 2,5 mg Olanzapiny, aby pomóc w lęku i kilku innych sprawach. Zastanawiam się jakie są wczesne objawy schizofrenii, ponieważ mój doktor uważa, że ​wykazuje wczesne objawy ... Rzecz w tym że nie słyszałem żadnych głosów lub widziałem rzeczy, które nie istnieją. Jakie są wczesne objawy, które u was wystąpiły?

Na górę