Jaki lekarz dentysta stomatolog najlepszy w Toruniu?

Seba

Jaki lekarz dentysta stomatolog najlepszy w Toruniu?

Nieprzeczytany post autor: Seba » 26 kwie 2019, 21:05

Szukam dobrego gabinetu dentystycznego w Toruniu lub w okolicy, najlepiej z polecenia. Chciałbym wyleczyć 2 zęby prawdopodobnie trzeba je leczyć kanałowo. Jak na razie zapłaciłem już za zdjęcie rentgenowskie szczęki, w tym do jednego zęba plombę a dalej wmawiano mi leczenie nerwów, gdyż to na tle nerwów w dziąsłach, a drugi ząb 2 plomby i też boli. Po tym wszystkim teraz lekarz proponuję mi leczenie kanałowe, tylko że nie bierze tego pod uwagę że policzył mnie już za te plombowanie i to nie pomogło. 300zl ponad wydane, ja dziękuję za takiego specjalistę który nie ma pewności co do zastosowania odpowiedniego leczenia.
Tak wiec jeszcze raz pytam:
Jaki dentysta najlepszy w Toruniu?

Gabi

Nieprzeczytany post autor: Gabi » 02 lip 2019, 07:53

Lek. dent. Małgorzata Sowińska.
Przyjmuje na ulicy Polna 7b/11, Wrzosy, Toruń
DentisticA

Serdecznie polecam wizytę u pani doktor sowińska gdy do niej trafiłam bardzo się bałam miałam kiedyś bardzo złe doświadczenie i straszny lęk po wizycie u pani doktor byłam bardzo zadowolona i się wcale nie bałam powiedziała mi jak będzie wyglądało moje leczenie co można zrobić jestem bardzo wdzięczna bo teraz mogę się uśmiechać nie zakrywając ust bardzo wszystkim polecam panią doktor każdy kto trafi na wizytę już nigdy się nie będzie bał i z ochotom się leczył by mieć piękny uśmiech dzięki pani sowińska z całego serca polecam

ODPOWIEDZ