Witamy na forum %s

Forum o lekach, zaburzeniach psychicznych, depresji, myślach samobójczych. Leki na depresje oraz darmowa pomoc psychologiaczna

Zaloguj się Zarejestruj się

Regulamin Forum

Infoadmin
Administrator
Posty: 8
Rejestracja: 29 wrz 2017, 08:27

Regulamin Forum

Nieprzeczytany post autor: Infoadmin »

Regulamin Forum Psychologicznego www.Lekinadepresje.pl

1. Niedopuszczalne jest:

a. Publikowanie treści niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem oraz podstawowymi zasadami etyczno-moralnymi (np. propagujących pornografię, alkoholizm, narkomanię, przemoc lub inne patologie życia społecznego oraz umieszczanie treści powszechnie uznanych za wulgarne),

b. Zamieszczanie odnośników do zewnętrznych stron - o ile aktualny tok dyskusji na to nie zezwala. Szczególnie niedopuszczalne jest tworzenie nowego tematu celem zareklamowania strony. Naruszenie tego podpunktu może skutkować ostrzeżeniem lub też usunięciem konta.

c. Obrażanie innych uczestników oraz prowokowanie sytuacji konfliktowych.

d. Zamieszczania wypowiedzi/materiałów postrzeganych przez dowolnego moderatora jako wulgarne, obraźliwe lub jawnie szydzące z jakiegokolwiek zrzeszenia/organizacji/osoby publicznej/osoby prywatnej lub będących w konflikcie z polskim prawem.

e. Rozpowszechniania informacji nieprawdziwych lub mogących wprowadzać w błąd.

f. Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne / osoby prywatne / organizacje / zrzeszenia / stowarzyszenia / uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania.

g. Zaśmiecanie forum niestosownymi materiałami.

h. Spamowanie, propagacja tzw. "łańcuszków", rozpowszechnianie każdej treści noszącej znamiona komercyjności, mającej zachęcić do zakupu usługi bądź produktu określonej i jednocześnie nie mającego wyraźnego, bezpośredniego związku z dyskusją prowadzoną w danym temacie.

i. Zamieszczanie publikacji/materiałów chronionych prawem autorskim.

j. zamieszczanie zewnętrznych plików graficznych o "zbyt dużych rozmiarach", powodujących nieprawidłowy wygląd forum.

2. Na stronie internetowej i w szczególności forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania. Pamiętaj o zasadzie: "Zanim coś napiszesz, pomyśl 3 razy. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, nie zabieraj głosu".

3. Wypowiedzi stanowią własność intelektualną autorów i nie mogą być powielane bez ich zgody poza serwisem.

4. Temat dyskusji powinien być jednoznacznie związany z przeznaczeniem działu, na którym się znajduje.

5. Całą odpowiedzialność za publikowane treści ponosi tylko i wyłącznie ich autor, a tematy niezgodne z powyższymi ustaleniami będą usuwane z forum.

6. Przed wysłaniem tekstu przeczytaj uważnie, sprawdź, czy jest zgodny z ustaleniami regulaminowymi, czy nie zawiera błędów, czy wnosi coś do dyskusji i jest na temat.

7. Jedyną skuteczną metodą dokonywania korekt swoich tekstów bez pośrednictwa moderatora jest przeprowadzenie procesu rejestracji/logowania.

8. Łamanie powyższego regulaminu prowadzi do blokady konta.