Witamy na forum %s

Forum o lekach, zaburzeniach psychicznych, depresji, myślach samobójczych. Leki na depresje oraz darmowa pomoc psychologiaczna

Zaloguj się Zarejestruj się

Lek Escitalopram 5-20mg "Pramatis, Lexapro, Depralin, Aciprex"

Agata20

Re: Lek Escitalopram 5-20mg "Pramatis, Lexapro, Depralin, Aciprex"

Nieprzeczytany post autor: Agata20 »

A czy ta paroksetyne można brać w większej dawce niż 20mg? Ja potrzebuję czegoś mocniejszego skoro escitalopram 40mg nie działa to parkosetyna 20mg ma mieć mocniejsze działanie?

Aga_pretty

Nieprzeczytany post autor: Aga_pretty »

Hej. Biorę już 2 dni po 10mg escitalopramu "Actavis" dziennie. Po jakim czasie zaczyna działać SSRI? Mam wrażenie że od tych dwóch dni czuję jakoś gorzej, wieczorem nie czuję się senna i zmęczona przez co nie mogę zasnąć a znowu rano wcześnie się budzę i za cholerę już nie zasnę i pojawiły się też dziwne sny.

Angol

Nieprzeczytany post autor: Angol »

Świetny lek, na mnie najlepiej działa w dawce 20mg. Czy ktoś miał po tym problemy z uprawianiem sexu, mam na myśli problemy z erekcją?
Zauważyłem że po escitalopramie czasami ciężko zasnąć. Jest to mój drugi SSRI, prędzej brałem paroksetynę, także esci na prawdę plus bo nie zamula człowieka i nie odbiera chęci, motywacji do działania więc mogę lepiej, aktywniej wykorzystać cały dzień. Zdarza się też czasami wypić kilka drinków i nie zauważyłem żadnej interakcji mieszania escitalopramu z alkoholem.

ODPOWIEDZ