Lek Trittico(trazodon) "CR & CX" 75-150mg

Jak długo stosujesz lek Trittico?

Można wybrać tylko 1. opcję

Pokaż wyniki

Jowita

Re: Lek Trittico(trazodon) "CR & CX" 75-150mg

Nieprzeczytany post autor: Jowita »

Zaczynałam od 150mg stopniowo schodząc do dawki 25mg. Obecnie bardzo dobrze sypiam. Nie zamierzam odstawiać całkowicie bynajmniej nie w tym roku :lol:

Jakub

Nieprzeczytany post autor: Jakub »

Czy ktoś ma wrażenie, że może spać więcej na trazodonie, ale w ogóle nie budzi się wyspany?

Natii

Nieprzeczytany post autor: Natii »

Nigdy nie czuję się rano rześka i wyspana , dopóki nie wypiję filiżanki mocnej kawy. Trzeba mieć świadomość że biorąc leki które wpływają na nasz sen, może być nam trudniej się rozbudzić i naturalnie chce nam się więcej spać choc nasz organizm już przespał odpowiednia ilość godzin. Tak więc mi bardzo pomaga kawa, ale też można opłukać twarz zimna woda i tez szybciej się rozbudzimy. Wszystko zależy od nas samych :arrow: ;)

Piotr

Nieprzeczytany post autor: Piotr »

Cześć Wam, Przez kilka miesięcy byłem na Trittico XR (150mg dziennie). W ciągu dnia czułem działanie uspokajające a po przebudzeniu odczuwałem senność ale to zanika po tygodniu lub dwóch, przypuszczam, że to zależy od każdego z osobna, jeśli ma się taki efekt, to można przyjmować dawkę na co najmniej od 8 do 10 godzin przed wstaniem z łóżka .

ODPOWIEDZ