Witamy na forum %s

Forum o lekach, zaburzeniach psychicznych, depresji, myślach samobójczych. Leki na depresje oraz darmowa pomoc psychologiaczna

Zaloguj się Zarejestruj się

Lek Trittico(trazodon) "CR & CX" 75-150mg

Jak długo stosujesz lek Trittico?

Można wybrać tylko 1. opcję

Pokaż wyniki
Kumaty

Re: Lek Trittico(trazodon) "CR & CX" 75-150mg

Nieprzeczytany post autor: Kumaty »

Tittico XR występuje również w dawce 300mg. Mało ludzi wie jaka jest zasadnicza różnica między trittco cr a trittico xr. Otóż, Trittico XR nie powoduje takiego ścięcia do snu jak trittico cr ale za to uwalnia się jeszcze na drugi dzień a co za tym idzie w ciągu dnia lek na nas działa, można czuć się spokojniejszym bez lęków ale plusem jest to że nie powoduje senności w ciągu dnia.

Monisia92

Nieprzeczytany post autor: Monisia92 »

U mnie lek Trittico XR pomimo że na początku wydawało mi się że działa idealnie no bo pozwalał mi spokojnie spać i mogłam spokojnie go brać 2-4h przed snem i miałam jeszcze wieczór dla siebie bo nie powodował takiego nagłej senności jak xr, jednak po dłuższym czasie doszłam do wniosku że lek ten sprawia że moja potrzeba snu aby być w pełni wypoczętą i wyspaną wydłużył się z 7h do 9h i budząc się po 7h byłam czułam się strasznie zaspana i tak jeszcze przez 2-3h ziewałam i to było widać po twarzy. Nie wiem czy po prostu winą takiego działania nie było to że brałam razem trzy leki, paroksetyne, preagabaline i trittico xr. Aktualnie biorę tylko wenlafaksynę i trittico cr. Zdecydowanie jest lepiej i mimo że trittico czasami za szybko mnie usypia to sypiam po 7h i wstając rano, szybko bo po około 15-30 minutach jestem w pełni aktywna i nie odczuwam senności.

ODPOWIEDZ