Witamy na forum %s

Forum o lekach, zaburzeniach psychicznych, depresji, myślach samobójczych.

Zaloguj się Zarejestruj się

Ile idzie przesyłka firmowa polecona zamiejscowa?

Luźne rozmowy z sensem i bez. Tematy nie związane z powyższymi działami, nie wiesz który dział jest odpowiedni dla twojego tematu? Wybierz hyde park, w razie konieczności moderator przeniesie wątek do odpowiedniej kategorii.
Aśka90

Ile idzie przesyłka firmowa polecona zamiejscowa?

Nieprzeczytany post autor: Aśka90 » 29 sty 2018, 08:55

Cześć wam. Czy ktoś wie ile dni czeka sie na paczkę firmowa? Od dwóch dni na stronie poczty polskiej widnieje informacja ze przesyłka jest "w transporcie" ?

Wejdz i sprawdź jak długo idzie przesyłka kurierska inpost?

pawel

Nieprzeczytany post autor: pawel » 02 lut 2018, 14:30

Wszystko zalezy od miejsca nadania paczki i systemu pracy jaki panuje w tej konkretnej poczcie. Poczta polska podaje ze taka przesyłka powinna dojść w ciągu D+4. Ja zamawiając etui i szkło hartowane na cały ekran do telefonu asus zenfone 3 max czekałem 2 dni więc uważam że to dobry czas. Choć w Internecie znajdziesz opinie ludzi którzy czekali niby ponad 7dni(tydzień), może być tak ze poczta poczcie nie równa. Miłego dnia :!: 8-)

Asia

Nieprzeczytany post autor: Asia » 23 lut 2018, 12:34

Przesyłka firmowa to jest podobna do listu ekonomicznego. Mój przykład: Zamówiłam pewną rzecz z Tarnowa a mieszkam we Włocławku. To jest niecałe 400km. Paczka została wysłana tego samego dnia a dotarła do mnie po 3 dniach, czyli D+2. Nie tak źle o 2 dni dłużej niż priorytetem. Jeśli mogę to wybieram przesyłkę firmową poleconą bo jest taniej o kilka zł.

WML

Nieprzeczytany post autor: WML » 17 wrz 2018, 11:00

Wjątkowe badziewie ta przesyłka firmowa polecona i tak:

1. Na w/w przesyłkę ze Skierniewic czekam już 11 dzień, status na emonitoring.poczta-polska.pl - " w transporcie"

2. Na w/w przesyłkę z Krakowa czekam już 8 dni, status na emonitoring.poczta-polska.pl - " w transporcie"

ODPOWIEDZ