Witamy na forum %s

Forum o lekach, zaburzeniach psychicznych, depresji, myślach samobójczych.

Zaloguj się Zarejestruj się

Jak radzic sobie ze zmianami nastroju i natrętnymi myślami w nerwicy?

jaktużyć

Jak radzic sobie ze zmianami nastroju i natrętnymi myślami w nerwicy?

Nieprzeczytany post autor: jaktużyć » 01 kwie 2018, 19:41

Znacie jakies sposoby na spokojne życie z nerwica? Mam wrazenie ze codziennie walcze z samym soba. Niby biore leki i jest dobrze ale ciągle chodze spięty i ciagle szukam nowych zajec zeby nie siedzieć bezczynnie bo od razu wprawia mnie to w zakłopotanie i chce mi sie spać. Mam bzika na punkcie majsterkowania, ciagle mam nowe zainteresowania i ciagle cos kupuje zeby cos naprawic, polepszyc choc wiem że i tak mi sie to nie przyda. Czy wy macie tez takie problemy ze sobą przy nerwicy z natrectwami? Znacie jakies fajne ksiazki ktore ucza jak zyc w nerwicy? Jak nauczyc sie dobrego podjescia do tej choroby aby nie zwariować? pozdr.

Arek

Nieprzeczytany post autor: Arek » 07 kwie 2018, 06:39

Mysle ze w twoim przypadku nie jest az tak zle. Ja mam ciagle napady glodu i potrafie zjesc tabliczke czekolady w 2 minuty i po tym tez chodze spiacy. Nie wiem czy czytanie ksiazek cos daje, tak na prawde ty sam musisz nauczyc sie kontrolowac te objawy. Masz duzo zainteresowan, sprobuj skupic sie na jednym. Za oknem ladna wiosenna pogoda, a wiec najlepszy moment aby wyciagnac rower i w droge :)

ODPOWIEDZ