Witamy na forum %s

Forum o lekach, zaburzeniach psychicznych, depresji, myślach samobójczych. Leki na depresje oraz darmowa pomoc psychologiaczna

Zaloguj się Zarejestruj się

Lek Pregabalin Zentiva(pregabalina) "75mg-150mg" po jakim czasie zaczyna działać?

xMersi

Re: Lek Pregabalin Zentiva(pregabalina) "75mg-150mg" po jakim czasie zaczyna działać?

Nieprzeczytany post autor: xMersi »

Brałem 600mg Pregabalinu i 30mg paroksetyny. Super połączenie na leki, fobie społeczną, dodaje pewności siebie. Zrobiłem się bardzo spokojny ale mimo tego nie mam problemu w towarzystwie ani w pracy. Od tygodnia postanowiłem trochę zejść z Pragi. Od 4 dni biorę 450mg a dziś postanowiłem ze zejdę do 300mg. Czuje trochę uboki odstawienia. W najbliższym czasie będzie pewnie jeszcze gorzej.

MARUSŚ

Nieprzeczytany post autor: MARUSŚ »

Najlepszy lek na odstawienie SSRI(citalu, paroksetyny, itd.) Nawet tranxene mi mi nie pomógł a pregabalina pozwoliła mi nie odczuć aż takich skutków ubocznych odstawienia paroksetyny ;)

depresyjny

Nieprzeczytany post autor: depresyjny »

Pregabalinę traktuje jak lek uspakajający w stresujących sytuacjach, kiedy mam "doła", po zakraplanej imprezie, przed ważną rozmową jak np. rozmowa kwalifikacyjna. Różnica między pregabaliną a lekami uspakajającymi jest taka że prega działa przeciwlękowo, odstresowuje, dodaje motywacji, nie przymula i daje efekt lekkiego upojenia alkoholowego(w pozytywnych skutkach), no a leki uspokajające przymulają, wyciszają i usypiają więc dla mnie prega to na prawdę bardzo dobry lek z którego faktycznie mam jakieś korzyści. Ja biorę go tylko w nagłych sytuacjach, więc nie odczuwam skutków ubocznych przy sporadycznym zażywaniu. Biorę wtedy pierwszą porcje, czy to rano czy nawet gdybym wstał w południe, dawkę 150mg i po ok. 3-4 godzinach kolejną dawkę 75mg i to jest strzał w dziesiątkę. Z doświadczenia mogę powiedzieć że przy regularnym stosowaniu pregi, dawka całodniowa ok. 375mg-450mg odczuwałem skutki uboczne takie jak senność, w czesnym wieczorem szybkie zmęczenie i chęć położenia się do łóżka, zaburzenia wzroku, zaburzenia koordynacji ruchów, częste potknięcia, czułem się czasami jak łamaga i na koniec dodam że pregabalina wzmaga działanie alkoholu, może po 1 drinku, lampce szampana czy piwku tego nie odczuje się ale po 3 ma się wrażenie że wypiło się o wiele więcej.

ODPOWIEDZ