Witamy na forum %s

Forum o lekach, zaburzeniach psychicznych, depresji, myślach samobójczych.

Zaloguj się Zarejestruj się

Czy wy też uważacie że kawa prima finezja niebieska jest najlepsza?

Luźne rozmowy z sensem i bez. Tematy nie związane z powyższymi działami, nie wiesz który dział jest odpowiedni dla twojego tematu? Wybierz hyde park, w razie konieczności moderator przeniesie wątek do odpowiedniej kategorii.
Josii

Czy wy też uważacie że kawa prima finezja niebieska jest najlepsza?

Nieprzeczytany post autor: Josii » 22 lip 2018, 07:45

Hejka. W moim domu od lat pija się kawę prime niebieską finezje. Moi rodzicie delektują się co dnia tą kawą, z resztą Ja też :lol: Jej smak to czysty obłęd. Ma taki delikatny smak i zapach który unosi się z rana po całym salonie. Jest to jedna z najtańszych kaw i przez wielu ludzi uważana jest za najgorsza kawę. Według niech prima jest ohydna. Osobiście lubię testować nowe smaki, próbowałam różnych innych marek, tschibo, woseba, maxwell house, jacobs, i wiele innych. Mimo próbowania innych smaków, zawsze wracam do primy niebieskiej bo smakuje mi najlepiej. Ktoś pija prime i potwierdzi moje słowa? :P

Finezyjny Pan

Nieprzeczytany post autor: Finezyjny Pan » 07 lut 2019, 08:37

Nie, najlepsza kawa to Jacobs zielona. Oryginalna nazwa "Kawa mielona Jacobs Kronung". Nie ważne czy z mlekiem czy bez cukru, ważne że jest ze mną zawsze, w domu i w pracy. Nie wiem co takiego dobrego jest w primie, wystarczy powąchać i już odrzuca. Właśnie idę zalać filiżankę aromatycznej kawy bo słyszę pikanie czajnika a to znak że woda się zagotowała :lol: :P

Eliza

Nieprzeczytany post autor: Eliza » 05 maja 2019, 13:34

Z parzonych bardzo lubię czerwoną mkcafe, jeśli chodzi o rozpuszczalne to najlepsza jest Jacobs a później cafedor. ;)

ODPOWIEDZ